مقایسه گلکسی بادز 2 و گلکسی بادز پرو

در تاریخ: 1400-07-08 11:59:15

88 بار مشاهده شده

0 دیدگاه کاربران

گلکسی بادز pro یا گلکسی بادز 2، کدام محصول سامسونگ گزینه مناسب تری برای ما است؟

مدت زمان مطالعه متن: 5دقیقه

چکیده:

 به عنوان نتیجه گیری می توان گفت گلکسی بادز 2، گزینه اقتصادی با طراحی بهتر و مناسب برای گوش های کوچک تر وگلکسی بادز، گزینه با کیفیت صدای بهتر، دارای قابلیت نویز کنسلینگ قوی و ترکیب طرح و رنگ بندی جذاب است...

طراحی

مقایسه بادز پرو با بادز 2

 اول از همه سراغ طراحی این دو محصول می رویم. کیس buds pro و buds 2 هر دو در ابعاد ۵ *۵ سانتی متری ساخته شده اند و ضخامت کیس هم در هردو مدل ۲.۷ سانتیمتر است که باعث می شود هردوی این بادزها را به راحتی داخل جیب قرار داد. اما از نظر وزن كیس بادز پرو ۳.۷ گرم از کیس بادز 2 سنگین تر است.

حالا سراغ خود بادزها می رویم؛ جایی که بادز 2 دارای طراحی با گوشه های خمیده تر و وزن کمتر در حدود 1.3 گرم می باشد که این سبکی و کوچکتر بودن باعث می شود که بادز 2 بهتر داخل گوش قرار بگیرد و استفاده از آن تجربه راحت تری داشته باشد.

رنگ بندی buds 2 و buds pro

از نظر رنگ بندی Galaxy Buds Pro در ۳ رنگ نقره ای، مشکی و بنفش و Galaxy Buds 2 در ۴ رنگ زیتونی، مشکی، سفید و بنفش تولید شده است.

کیس بادزپرو دارای ظاهری مات است و کیس بادز 2 دارای ظاهری براق و نکته جالب در مورد بادز 2 این است که در هر چهار رنگ، کیس ثابت و سفید است و فقط رنگ داخل کیس و بادز متفاوت می باشد.

کیفیت صدا

در تست عملکرد و استفاده روزانه؛ از نظر کیفیت و بلندی صدا، بادز به علت دارا بودن درایورهای بزرگتر صدای بلندتر و با کیفیت تری پخش می کند امادر گلکسی بادز 2 به علت وجود "ووفر بیس" صدا بهتر است.

علاوه بر این کیفیت میکروفون ها تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. در هردو مدل از میکروفون های داخلی و خارجی استفاده می شود تا صدا را با بهترین کیفیت منتقل کنند.

مقایسه اتصال و پشتیبانی بادز 2 و بادز پرو

گلکسی بادز ۲ و بادز پرو هردو از طریق نرم افزار "گلکسی وربل" به دستگاه های اندروید و ios متصل می شوند، اما نسخه بلوتوث گلکسی بادز ۲ ، 5.2 و نسخه بلوتوث گلکسی بادز پرو، 5 می باشد که ورژن بلوتوث بادز 2، نسخه به روزتری است.

باتری

از لحاظ باتری بادز پرو در حالت خاموش بودن نویز کنسلینگ (Noise canceling)، 8 ساعت و در حال روشن بودن آن 5 ساعت شارژ نگه می دارد.

این عدد در گلکسی بادز 2 در حالت خاموش بودن نویزکنسلینگ حدود 7.5 ساعت و در حال روشن بودن نویز کنسلینگ به 5 ساعت می رسد.

بادز 2 در حالت خاموش بودن نویز کنسلینگ، نیم ساعت از بادز پرو کمتر شارژ نگه می دارد، اما ازنظر سرعت بالای شارژ، گلکسی بادز 2 عملکرد بهتری دارد.

در شرایط یکسان شما با 3 دقیقه شارژ کردن بادز 2 می توانید 40 دقیقه از آن استفاده کنید و به موسیقی گوش دهید، که این عدد در بادز پرو در حدود 30 دقیقه است.

کنترل و نویزکنسلینگ

از نظر نویز کنسلینگ و کنترل گوشی ها هر دو دستگاه عملکرد مشابهی دارند اما نویز کنسلینگ بادزپرو امکان تنظیم در حالات بیشتری را دارد که این امکان می تواند قابلیت جذاب تری باشد.

نکته دیگری که باید در پایان مقایسه به آن بپردازیم قیمت آن دو است که گلکسی بادز 2 با قیمت حدود 900 هزار تومان و گلکسی بادز پرو با قیمت حدود 3 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می رسد (شهریور 1400).

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاه کاربران

برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید

مقالات مرتبط